I dhuroi veshkën nënës së ish-të dashurës, ajo e ‘lë’ dhe martohet me dikë tjetër! Historia e mësuesit nga Meksika bëhet virale në rrjet

I dhuroi veshkën nënës së ish-të dashurës, ajo e ‘lë’ dhe martohet me dikë tjetër! Historia e mësuesit nga Meksika bëhet virale në rrjet

Uziel Martínez

Dashuria nuk është gjithmonë reciproke, madje ka nga ato raste që përfundon dhimbshëm. Uziel Martínez është një nga ata njerëz. Mësuesi nga Meksika, bëri disa video, përmes së cilave ka rrëfyer historinë e tij të dhimbshme, e cila mori vëmendje dhe “preku” zemra e publikut. 

Ai u bë i njohur për zemrën e tij të “thyer” pasi tregoi se si i dhuroi veshkën nënës së ish-të dashurës së tij. Mirëpo, në vend që ta vlerësonte gjestin e tij “vetëmohues”, e dashura e la atë. Por duke se ajo nuk u mjaftua me kaq! Pasi vetëm disa janë më vonë ajo u martua me dikë tjetër.

Historia e meksikanit u bë aq virale, sa u bë titull në disa gazeta ndërkombëtare.

"Vazhdoni të ecni përpara dhe gjeni gruan e përsosur që ju vlerëson.", ka qenë ky mesazhi i të riut për njerëzit që i dëgjuan historinë.

J.GJ./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Shqiptarët 'biznes familjar' me drogë në Selanik, arrestohen 7 persona! Sekuestrohen 585 kg kokainë, paketimi me simbole naziste! Drejtohej nga një çift bashkëshortësh

Shqiptarët 'biznes familjar' me drogë në Selanik, arrestohen 7 persona! Sekuestrohen 585 kg kokainë, paketimi me simbole naziste! Drejtohej nga një çift bashkëshortësh