POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I keni provuar divanët superkomodë Natuzzi? Ja ku i gjeni në Tiranë (FOTO)

Një divan apo një poltronë komode mund të përmirësojë vërtetë jetën në të përditshmen tonë. Italianët janë lider dhe në këtë drejtim. Përveç estetikës, fqinjët tanë janë shumë të përkushtuar në studimin e komoditetit. Natuzzi, një nga firmat më të njohura në botë krijon divanë dhe kolltukë të dizenjuar sipas anatomisë njerëzore dhe me materiale natyrale.

Stresi, nervozizmi në punë apo lodhja fizike e mendore shuhet si me magji nëse ulesh në kolltukun Re-vive by Natuzzi (ilustruar në fotogaleri) apo në setin e divanëve që duhet të jenë një investim në mirëqënie dhe estetikë për çdo familje.

Këto prodhime mund të gjenden edhe në selinë e Delta Home në autostradën Tiranë-Durrës. Veçantia e Delta Home është se prodhimet fantastike të Natuzzit ju nuk i zgjidhni në katalog, siç mund të ndodhë në shumë dyqane, por mund t’i provoni e të prekni komoditetin dhe cilësinë e lartë që ofrojnë.

Dhe si gjithmonë, uljet fantastike dhe sidomos në prag të festive, ju vijnë në ndihmë amvisave, të cilat më shumë se kushdo kanë përzemër shlodhjen e bashkëshortit dhe të gjithë familjes.

d.ba./b.ha.
Komento