POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I lumtur për përçarjen e Babastars, Noizy thumbon Getoarin

Noizy dhe Getoar Selimi

Duke ditur rivalitetin mes tyre mesa duket Noizy është gëzuar shumë për përçarjen e grupit Babastras. Dhe këtë gëzim nuk mund të mos e ndante më të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Rigels Rajku i njohur si Noizy ka publikuar një foto nga kënga e tij me titull “Flight mode”. Kjo gjë ka ardhur vetëm pak minuta pasi Getoari, ish-lideri i Babastars ka publikuar një foto ku shihet në helicopter dhe krahas saj shkruan: Flight mode.

 

fl.mi.
Komento