I ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, babai 'mbyt' me grushte një 43 vjeçar në Lushnje

Foto ilustruese

LUSHNJE- Policia në Lushnje ka arrestuar një 54 vjeçar pasi ka goditur me grushte 43 vjeçarin me iniciale N. Ç., me motivin se i ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur 17 vjeçe.

Sipas informacioneve, 54 vjeçari akuzohet për "Plagosje të rëndë me dashje".

Gjithashtu u bë ndalimi i N. Ç. për veprat penale "Ngacmimi seksual", "Plagosja e lehtë me dashje", "Armëmbajtja pa leje" dhe "Mbajtja pa leje e armëve të ftohta". Gjatë kontrollit personal të 43 vjeçarit iu gjet dhe sekuestrua një kapsollë detonatore e paplasur, fishekë arme gjahu dhe një mjet prerës (thikë).

Të dy personat e arrestuar ndodhen në spitalin e Lushnjës, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, për veprime të mëtejshme procedurale.

D.P./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento

Komente

 • Tahir Tarfyciz: 17/09/2020 21:17

  Ku do shkoj me shum babai. Keshtu si ky duhet te jen baballaret. Do zoti e Monstra qe ka ngacmuar femijen te vdes e mos ti ngelet nishan. Qen njeri. Chan keto vemje qe sa vjen e shtohen. Per kete duhet te ngrihet shoqeria e te diskretitoj fenomen kafsherore. Gjykata duhet ta leroj direkt babain e te mitures nga salla e gjygjut cfar gjygji ti besh ketij pse nuk e ka vrare ne vend!!!!!!!!!!!!

  Përgjigju
 • Hallall: 16/09/2020 23:05

  Po shyqyr doli nje burre me gjak, Se shumica ka kohe qe po punojne me uje pa gaz, Skane pike gjaku e sedre. Respekt , sa me shpejt pafajsi.

  Përgjigju
 • Deti: 16/09/2020 06:42

  Duke qënë vetë prinder e duke pare se çfare është duke ndodhur, gjykoj se vetgjyqësia mbetet mundesia e vetme ne kete sistem qe jetojme ! Personalisht , edhe pse tingellon pak jashteligjore kete tipin do ta dergoja ne boten tjeter, se do marre ne qafe femije te tjere !

  Përgjigju
 • Dritani: 16/09/2020 05:34

  Kurvë shtet kemi, pse duhet të dënohet babai i fëmijës

  Përgjigju
 • Shqiperi: 15/09/2020 14:46

  Ky shtet nuk funksionon dhe po dole e mbrojte femijen tend te fusin ne burg

  Përgjigju
  • Alb: 17/09/2020 10:42

   Ne te kunder po vodhe buken e miljona femijeve te tjer quhesh ligjvenes

 • eri: 15/09/2020 10:19

  mire ja ka bo pushtit,po pedofili eshte ne shpi tu pa lajme?!keta duhen djeg

  Përgjigju
 • vrasesi pedofilve fhe mostrave: 15/09/2020 08:52

  digje me benzin kete fare te keqe se nuk meritojne te jetojn ne faqe te dhehut

  Përgjigju
 • Vicifoli: 14/09/2020 21:07

  Burri duhet me mbajt allti ne brez

  Përgjigju
  • @vicifoli: 16/09/2020 05:35

   Ai qe mba allti nuk eshte burr por ku*v , trim eshte ai qe perballet me grushta tek per tek jo me arm se me arm edhe nji femi te vret.

 • I lumtë dora: 14/09/2020 17:51

  Qa jan kto pedofila, pse policia nuk i mban në vëzhgim? I lumtë dora babajt mos të denohet as njē ditë

  Përgjigju
 • CaBone: 14/09/2020 17:29

  Te lumt dora o Bish Burr. Ta kishe trredhur me mire flliqsiren.

  Përgjigju
  • Xhevit kuci: 14/09/2020 19:43

   Shoqeria duhet te detyroj shtetin te ndryshoj ligjet kta lloj flliqesirash nuk meritojn te jen pjes e shoqerise .respekte per ate qe ka vepruar ne menyr te tille se shteti esht i pa afte

 • Delinquenti: 14/09/2020 17:25

  Lerojeni osé jepi I nji denim 10 ore pune te detyrushme ne komisarjatin e policies dhe mjaft, keto LIGJE po' marin ne qaf dynjon se ne fund te fundit mir ja ka bo o shtet perdhunusi bon nja dy muj mrena dhe del me kap te tjere car ti dali perpara.....

  Përgjigju
 • Bravo: 14/09/2020 16:43

  Hallall I kjofte ,ky nuk duhet me ba asnje dite burg

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)