I shpallur në kërkim ndërkombëtar për marrëdhënie seksuale me të mitur, arrestohet autori në Tiranë

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për marrëdhënie seksuale me të mitur, arrestohet autori në Tiranë

Foto ilustruese

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar ka rënë në pranga. Policia njofton se është arrestuar Ideal Agolli i cili ishte shpallur në kërkim se akuzohej për veprën penale të marrëdhënieve seksuale me të mitur.

Agolli ishte i dënuar me 6 vjet burgim nga Gjykata e Durrësit dhe sot u bë i mundur arrestimi i tij nga blutë e kryeqytetit.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Dinamo 1-3 Partizani, Di Biagio: Jam trajner i betejave, jemi ndërtuar në 20 ditë! Zoran Zekic: Duhet të mundim Tiranën

Dinamo 1-3 Partizani, Di Biagio: Jam trajner i betejave, jemi ndërtuar në 20 ditë! Zoran Zekic: Duhet të mundim Tiranën