I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia, arrestohet në Shkodër 42 vjeçari

Foto ilustruese

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 42 vjeçar pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia.

Në pranga ka rënë Bledar Cafi.

Arrestimi i tij është bërë gjatë ditës së sotme për llogari të Interpol Tirana pasi ai  ishte dënuar nga gjykata italiane në vitin 2020.

Cafi ishte dënuar nga gjykata italiane me 4 vjet e dy muaj burgim.

Ende nuk ka detaje të tjera mbi këtë operacion.

Be.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento

Komente

 • Isufi: 26/01/2021 02:14

  Blerti ne burg per 4 vjet, Ridin e vrane, tesh Hamdi Koçia e rrugen hap me e nis ne boten tjeter Medi Ivzikun, respekte.

  Përgjigju
 • Shkodra: 26/01/2021 01:32

  Vetem medija asht tu ken i paprekshem dhe ma i forti, si ka mundesi?

  Përgjigju
  • G hajdari: 28/01/2021 17:17

   Mosu gezoni me fatkeqèsin e njerzve pse nuk keni fol perpara nuk Marojn kodhaj jo rrini te qet×

Lajmi i fundit

John

Deputeti socialist Baraj humb nënën nga COVID, dedikimi prekës: Kur e dëgjoja tek rënkonte... përpiquni t'i izoloni të moshuarit, ndryshe do pendoheni