I vunë eksploziv në mëngjes/ Në shtëpinë e Talo Çelës ka kamera sigurie, i kontrollon vetëm ai nga arratia (FOTO)

Në shtëpinë e të shumëkërkuarit nga Elbasani  ku ndodhi shpërthimi  me tritol ka kamera sigurie, të cilat sipas burimeve të Report Tv i kontrollon vetëm Talo Çela i cili është në arrati.

Kjo pasi edhe në shtëpi nuk banon asnjeri.


Lajmi kryesor:

Një muaj më parë i ekzekutuan vëllanë/ Shpërthim në shtëpinë e Talo Çelës, në oborr u gjet 2.8 kg tritol i paplasur! I shumëkërkuari e kontrollon nga arratia me kamera (VIDEO)


Ora 09:33
Shpërthimi i eksplozivit. shtëpia e Talo Çelës e pajisur me kamera sigurie (FOTO)

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi ( Në rreth të kuq kamerat e sigurisë )

1 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi ( Në rreth të kuq kamerat e sigurisë )

2 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi ( Në rreth të kuq kamerat e sigurisë )

3 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

4 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

5 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

6 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

7 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

8 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi ( Në rreth të kuq kamerat e sigurisë )

9 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

10 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

11 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

12 / 14

Shtëpia e Talo Çelës ku shpërtheu eksplozivi

13 / 14

Talo Çela dhe vëllai i tij Bujar Çela i ekzekutuar një muaj më parë

14 / 14
Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve