I vuri tritol makinës së vëllait, Alfred Debreshi 'mbush' Facebook  me foto me Elton Debreshin dhe kauzën e tij për të drejtat e minatorëve

 

Pavarësisht dyshimeve që u hodhën, sipas policisë rezulton se pas tritolit që iu vendos automjetit të minatorit Elton Debreshi, qëndronte pikërisht i vëllai, Alfred Debreshi.

Nuk dihet nëse dy vëllezërit kishin konflikte me njëri tjetrin, por nga profili në Facebook i Alfred Debreshit, nuk lihet të kuptohet se ai kishte mosmarrëveshje me të vëllanë.

Në rrjetin social nuk mungojnë foto të Alfred Debreshit me të vëllanë, e po ashtu ai i ka dhënë zë edhe kauzës së Elton Debreshit për mbrojtjen e të drejtave të minatorëve. Nuk dihen ende motivet që e çuan Alfred Debreshin t'i vendoste tritol makinës së Elton Debreshit.


Lajmi kryesor:

Bulqizë/ Kreut të Sindikatës së Minatorëve dhe ish-kandidatit për deputet, Elton Debreshit iu vu tritol në makinë, autor vëllai i tij, arrestohet


Ora 10:26
I vuri tritol makinës së vëllait, Alfred Debreshi 'mbush' Facebook me fotot me Elton Debreshin dhe kauzën e tij për të drejtat e minatorëve

Alfred Debreshi

1 / 5

Alfred Debreshi

2 / 5

Alfred Debreshi

3 / 5

Alfred dhe Elton Debreshi

4 / 5

Postimet ne Facebook

5 / 5
J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

PD, si 'parcelë eksperimentale' e Berishës