Ikonat e Hollywood-it mbërrijnë në Shqipëri, Steven Seagal dhe Van Damme kanë një “surprizë”

Dy aktoret Steven Seagal dhe Jean Claude Van Dam

Dy aktorët Steven Seagal dhe Jean Claude Van Damme pritet të vijnë në Shqipëri. Report Tv ka mësuar se dy ikonat e kinematografisë amerikane, do të vijnë së shpejti pasi do të fillojnë  xhirimet e një filmi aksion.

Ky lajm pritet të ekzaltojë qindra fansa të dy aktorëve që janë shumë të dashur edhe në Shqipëri.

Pjesë e filmit pritet të jetë dhe bashkëjetesa fetare në Shqipëri.  

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mbyti bashkëshorten pranë foshnjës dhe kamufloi vrasjen për 47 ditë, piloti me jelek anti-plumb paraqitet në gjykatë për të treguar të vërtetat e asaj nate tragjike