Ilda Bejleri tregon arsyen pse është larguar nga ekrani

Ilda Bejleri tregon arsyen pse është larguar nga ekrani

Ilda Bejleri

Gazetarja sportive Ilda Bejleri, në një intervistë televizive ka treguar arsyen se përse është larguar nga ekrani prej disa vitesh.

“Kam dashur të jetoj një jetë të qetë me vajzën, burrin, familjen, se më kishte marrë malli”, tha Ilda.

E ndërsa foli për vajzën, u shpreh se Siena është goli i jetës së saj.

“Siena është goli i jetës sime, padiskutim që është vajza ime dhe më ka ndryshuar jetën në çdo dimension të saj. Ka një kohë për çdo gjë, kjo ishte koha e Sienës, padiskutim që Siena shkon dy vjeç i jam rikthyer jetës sime, nuk kam bërë edhe nënën, unë bëj edhe punë të tjera, kam dashur që të jem me të në çdo moment", shtoi ajo.

Përsa i përket rikthimit në ekran,Ilda tha se për momentin nuk do të kthehet.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Vihen në hetim administratorët e 2 subjekteve në Vlorë e Ksamil, lejuan muzikën pas orarit të përcaktuar

Vihen në hetim administratorët e 2 subjekteve në Vlorë e Ksamil, lejuan muzikën pas orarit të përcaktuar