Imogen Thomas foto toples
nga dhoma e gjumit 

Imogen Thomas foto toples<br />nga dhoma e gjumit 
Imogen Thomas nuk është aspak e ndrojtur kur është fjala për të ndarë foto e zhveshur me miqtë e saj.

Modelja 23-vjeçare ka ndarë në Twitter me fansat foto topless ku duket në dhomën e gjumit.

Imogen ka treguar edhe flokët të cilët i ka të palarë prej 7 ditesh, pasi i ka lyer me shampo të thatë dhe sprajt në ngjyrë platin.

imogen thomas

Ndërkohë trupin e ka dekoruar me tatuazhe bizhu ngjitës.

E njohur për stilin e saj unik ajo ka treguar fizikun në formë në javën e modës në Londër.
Redaksia Online                             
(g.m/shqiptarja.com)


 

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 24/ “Është rrugë e gjatë”, Mancini nuk e bën dramë! Southgate: Luftuam, fituam...  

EURO 24/ “Është rrugë e gjatë”, Mancini nuk e bën dramë! Southgate: Luftuam, fituam...