Inaugurimi i Biden/ Të gjithë sytë te Bill Clinton...që po fle në karrige

Bill Clinton duke fjetur gjatë fjalimit të Joe Biden

Në fjalimin e parë të Joe Biden si president jo pak vëmendje ka tërhequr ish- presidenti Bill Clinton. Clinton mezi i ka mbajtur sytë hapur ë ceremoni, moment ky i filmuar edhe nga kamerat.


Lajmi kryesor:

Epokë e re në SHBA pas Trump, betohen Joe Biden dhe Kamala Harris! Presidenti: Demokracia ka triumfuar, por kemi shumë për të 'shëruar'! Firmos dekrete 'të guximshme' (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Figura të reja dhe lidershipi i partisë në zonë rreziku/ A ka zgjedhur PS strategjinë e duhur për siguruar një tjetër mandat?×

Lajmi i fundit

John

Bindja Demokratike dorëzon listat në KQZ! Patoi i pari në listë për Tiranën! Andi Përmeti i pari në Korçë, i dyti Leonard Olli