Infektohet edukatorja dhe punonjësja, mbyllet kopshti 31 në Tiranë

Në Tiranë është mbyllur kopshti numër 31, pasi në të janë konfirmuar dy raste pozitive, një edukatore dhe një punonjëse. Për shkak të dy rasteve të konfirmuar, të gjitha stafit do i bëhet tamponi. Deri në dalje të përgjigejs së tamponit, kopshti do të qëndrojë i mbyllur.


Lajmi kryesor:

COVID-19 mbyll 4 kopshte, në Tiranë, në Vlorë, Fier dhe Pogradec! Infektohen 7 edukatore dhe 6 sanitare (VIDEO)


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Beograd/ Shpërthen një bombol gazi në një parkim, 1 viktimë dhe 2 të plagosur