Infektohet me COVID, ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro: Është radha të provoj efektet negative të statusit ‘pozitiv’

Infektohet me COVID, ish-ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro: Është radha të provoj efektet negative të statusit ‘pozitiv’

Ish-Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro

Ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro është infektuar me koronavirus.

Është vetë ajo e cila e ka bërë të ditur një lajm të tillë përmes një postimi në Facebook.

Ajo shkruan se po provon efektet negative të virusit. Gjithashtu ajo shkruan se nuk mund të lëvizë dot për të vijuar takimet e parashikuara në Qarkun e Gjirokastrës.

“Me radhe eshte kjo pune... Radha ime sot te provoj efektet negative te statusit ‘pozitiv’ Per aq kohe sa duhet nuk do te leviz dot per  te vijuar takimet e parashikuara ne Qarkun e Gjirokastres. Por do te vijojme kontaktet si çdo dite permes telefonit dhe rrjeteve sociale” – shkruan ish-ministrja.

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Hoho: 04/02/2021 11:10

    Tek ti covid peson mutacion.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)