Interi turne në Japoni, sfidon Cristiano Ronaldon dhe PSG-në e Skriniar

Interi turne në Japoni, sfidon Cristiano Ronaldon dhe PSG-në e Skriniar

Ronaldo dhe Inter

Miqësore të dyfishta për Interin në turneun veror të Japonisë, me zikaltërit që do përballen me Al-Nassr të Ronaldos dhe PSG-në e Skriniar. Kalendari veror i Interit ka filluar të marrë formë, me italianët që kanë sigluar dy miqësore në nisje të sezonit 2023-24. Zikaltërit do të jenë protagonistë në Japoni në turneun e Japonisë, nga fundi i korrikut deri në ditët e para të gushtit.

Angazhimet për Lautaron dhe shokët e tij tashmë janë konfirmuar. Gjithçka nis më 27 korrik me miqësoren kundër Al -Nassr, skuadra e Cristiano Ronaldos që përfundoi Ligën saudite në vendin e dytë, pas Al-Ittihad.

Më 1 gusht, Interi do të luajë me Paris Saint Germain në stadiumin kombëtar në kryeqytetin japonez, Tokyo.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it

Vrasja e policit në veri, Milan Radoiçiç dyshohet të jetë plagosur dhe po trajtohet në Serbi! Në xhipin e tij u gjetën edhe targa false të KFOR-it