Ironia e Manjës: President mos e çmend Metën! Gjeni gjuhën e bashkëpunimit sa më parë se u bëtë gazi i botës

1582022524_ulsimanja.jpg

Deputeti i Partisë Socialiste njëherësh kryetar i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja ka reaguar pas deklaratës së presidentit Ilir Meta se për të thirrur tubim popullor në datë 2 mars.

"Zoti President mos e dëgjo Ilir Metën dhe ti zoti Ilir mos e çmend Presidentin! Gjeni gjuhën e bashkëpunimit sa më parë se mirë u bëtë gazi i botës, po po e bëni edhe Shqipërinë gazin e botës!Ju lutem, takohuni dhe ulni gjakrat, mos u kacafytni brenda të njëjtës kokë.Duhet qetësi!", shkruan Manja.


Lajmi kryesor:

Meta paralajmëroi tubim për 'besëlidhje', Lleshaj: Çrregullim i skajshëm, koha për të kornizuar me ligj funksionet e presidentit


m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    "Lufta" ndaj COVID-19/ A mendoni se duhet të bëhen më shumë testime?