Ironia e Ramës: Luli ka shtëpinë e Berishës për abdes, të Metës ku merr një shpullë nëse është sjellë keq (VIDEO)

Nuk i ka lënë ironitë, kryeministri Edi Rama, dhe ironis ës ë tij nuk i ka shpëtuar as kundërshtari politik, Lulzim Basha.

"Nuk i doni çitjanet se jeni modern, unë një cop katunari jam, po taksën TVSH ua kem hequr, ca doni më . E doni Lulin shumë, po a ia vlen që të rrisni taksën që të çosh Lulin të flejë, po Luli ka tre shtëpi, një pas kryeministrinë, ka dhe shtëpinë e Berishës për abdes dhe ka shpinë e Likes ku ka një shpullë që është sjellë keq", tha


Lajmi kryesor:

PS mbyll fushatën në Tiranë, Rama: Ne e ardhmja, PD e shkuara! 25 prilli dita e çlirimit nga demoni Berisha! Basha duket europian, por është korrier i të kaluarës (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Vrasja e Everest Çakës, gazetari në 'Pa Protokoll': Një person u shoqërua pas ngjarjes! U arratis nga komisariati i Elbasanit duke shfrytëzuar momentin që shkoi në tualet