Ironia e Ramës: Në vend që të na qajnë hallin që po mblidhemi në mes të vapës, qajnë hallin se çfarë bëjmë ne

1627561905_1627552596ramavucic.jpg

Kryeministri Edi Rama e ka komentuar me ironi të gjithë zërat kritik për “Mini-Shengenin”, apo “Ballkani i Hapur” që e kanë quajtur tashmë.

“Në vend që të na qajnë hallin që po mblidhemi në mes të vapës qajnë hallin se çfarë bëjmë”, tha Rama.


Lajmi kryesor:

'Ballkani i Hapur' në Shkup, Rama: S'kemi pse të presim BE-në kur liritë i realizojmë së bashku! Vuçiç: Nga 1 janari 2023 nuk do të ketë më kufij! Zaev: Më pak histori dhe më shumë ekonomi (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

FOTO/ Ivanka Trump me bashkëshortin vizituan këtë verë Shqipërinë, me ta edhe sheiku i PSG