Ish ministri shpërndan postimin e Berishës, 'tallet' Saimir Tahiri: Vetëm ky nuk më zhgënjen kurrë!

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, ka shpërndarë në rrjetin e tij social një postim të ish kryeministrit Sali Berisha.

Përmes një postimi në 'Facebook', Berisha ka postuar një foto të Saimir Tahirit në një parcelë me drogë, duke shkruar "Hashash pushime".

Si për ta ironizuar, Tahiri e ka shpërndarë postimin duke thënë "Vetëm ky s'më zhgënjen kurrë!"

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento

Komente

 • Satkaqirtahiri: 04/08/2020 21:56

  Saimir tahiri eshte hero dhe i sherbeu shqiperise..po kur flisni per salen kuptohet qe jeni zagaret e saliut!

  Përgjigju
 • Xxx: 04/08/2020 18:55

  Legjenda Saimir Tahiri me burri nga te gjith dole

  Përgjigju
 • Qifi: 04/08/2020 17:24

  Saliu eshte legen por ti do mbahesh mend si ordineri legen me i madh se biriaha

  Përgjigju
 • Popo: 04/08/2020 16:29

  Ik o Legen,te nxori me ceremoni Saliu.. ta nxiu.. erdhe me shpate te madhe,do fusje Saliun ne burg ti o Saimir zeza. Po ta kerciti Saliu ta ffuti.. o Legen shkuuuuuu

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Berisha në Parlament? Alibeaj: Ka kontribute historike, Topalli nuk donte vetë të hynte