Ishte kthyer në atdhe pak ditë më parë, emigrantit i shkrumbojnë mjetin në mes të Fushë-Krujës (VIDEO)

Një mjet tip BMW me targa  AA 454 UF, është djegur gjatë natës në afërsi të qendrës së qytetit të Fushë-Krujës, pranë qendrës shëndetësore.

Flakët në automjet janë vënë re nga banorët rreth orës 01:30 të mëngjesit. Ata kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësen të cilat kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Mësohet se mjeti i përket një emigranti i cili ishte kthyer gjatë ditëve të fundit në atdhe.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

m.v./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pas miratimit të Reformës Zgjedhore do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Komento