Ishte njeriu i ndeshjes, Salah merr dhuratë misterioze nga një femër në stadium (FOTO)

Ishte njeriu i ndeshjes, Salah merr dhuratë misterioze nga një femër në stadium (FOTO)

Salah duke marrë kutinë nga fansja

Muhamed Salah ishte njeriu i ndeshjes për Liverpool në sfidën e fituar mbrëmë 4-0 kundër Partizanit të Beogradit. Egjiptiani realizoi dy nga katër golat në takimin e vlefshëm për “Champions League”, ndërsa qëndroi në fushë deri në minutën e 73-të. 

Salah me kutinë e dhuruar në dorë 

Përveç këtyre detajeve, më shumë bëri përshtypje një shkëmbim dhuratash në fundin e ndeshjes nga Salah. Futbollisti i Liverpool i dha fanellën një vajze që ishte në stadium, ndërsa kjo e fundit si këmbim i dhuroi një kuti misterioze. Mediat angleze shkruajnë se nuk dihet çfarë kishte në kutinë që mori Salah.

Nga foto dallohet që vajza mbante në kokë një shami e cila identifikon arabët, popullsi që ka të njëjtin besim si Salah, fenë myslimane. Ky mendohet të jetë detaji se përse futbollisti zgjodhi vajzën në fjalë për t’i dhënë fanellën.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten