Itali/ I riu nigerian zhvishet nudo dhe lahet në shatërvan, policët 'luftë' për ta kapur...momenti kur e rrahin me shkop gome për ta neutralizur

ITALI- Një i ri ka zgjedhur që të thyejë monotoninë e për këtë është kujdesur që ta shohin të gjithë. Ai është zhveshur nudo dhe është futur "për t'u larë" në shatërvanin monumental në Piazza della Repubblica.

Ngjarja ndodhi këtë të mërkurë rreth orës 09:30 dhe rezistenca e tij ishte shumë e madhe, ku pavarësisht se mbërritën forcat e policisë, ai sërish rezistoi.

Uniformat blu u dashën që ta rrihnin me shkopinj gome që ta largonin nga aty. I riu akuzohet për " rezistencë, dhunë dhe plagosje të një zyrtari publik".

B.K./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Eri: 13/12/2021 10:17

  Pse te dal une,dil ti.

  Përgjigju
 • Rudi: 08/12/2021 22:00

  Duhet urgjentisht te dilet ne protesta dhe ne itali sepse policia ka ushtruar dhune kundrejt nji qytetari te pafajshem por ne te njejten kohe duhet dhe nji deklarate e ambasadores se SHBA-ve per rastin ne fjale, se cmendim kane SHBA-te dhe departamenti i shtetit

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal