Iu bë atentat me 3 plumba, babai i Ilir Likës po kthehej nga varrimi i motrës së tij

Eduart Lamaj dhe Ilir Xhepaj

1611841767_1609340887xhepaj.jpg

60 vjeçari Myslim Lika po kthehej nga varrimi i së motrës kur iu bë atentat dhe u plagos me 3 plumba.

Ai është babai i Ilir Likës, bashkëpunëtor në vrasjen e Paulin Gjergjit e Bujar Likës në maj 2020.


Lajmi kryesor:

I dënuar me 25 vite burg për vrasje, i bëhet atentat 60-vjeçarit në Mamurras, djali i tij bashkëpunëtor në ekzekutimin e biznesmenëve në Laç! Qëllohet me 3 plumba pas varrimit të së motrës


  • Sondazhi i ditës:

    I ftohti polar, a jeni dakord me vendimin e Ministrisë së Arsimit për të mbyllur shkollat?×

Lajmi i fundit

John

Një natë pa Beatrixën, ja çfarë i tha Donaldi-Egzonës në oborrin e shtëpisë së 'Big Brother'