Iu gjet kokainë gjatë kontrollit fizik, arrestohet 26-vjeçari në Vlorë

Iu gjet kokainë gjatë kontrollit fizik, arrestohet 26-vjeçari në Vlorë

Foto ilustruese

Problemet me tregtimin e drograve të ndryshme po zgjidhen çdo ditë e më shumë nga policia dhe së fundmi policia e Vlorës ka arrestuar një 26-vjeçar pasi iu gjet një sasi kokainë gjatë kontrollit. 

26- vjeçari është  banues në lagjen "Hajro Çakërri".

Sasia e gjetur e kokainës iu sekuestrua nga policia në cilësinë e provës materiale dhe materialet iu dërguan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

U vra me thikë nga bashkëfshatari i tij jashtë një lokali në Itali, trupi i pajetë i 33 vjeçarit mbërrin në Kallmet të Lezhës

U vra me thikë nga bashkëfshatari i tij jashtë një lokali në Itali, trupi i pajetë i 33 vjeçarit mbërrin në Kallmet të Lezhës