Iva Tiço i jep fund beqarisë, fotot brenda dasmës përrallore me partnerin gjerman

Iva Tiço i jep fund beqarisë, fotot brenda dasmës përrallore me partnerin gjerman

Iva Tiço

Gazetarja Iva Tiço mbrëmjen e djeshme (27 prill) ka kurorëzuar dashurinë e saj me partnerin gjerman, në martesë.

Nga fotot e publikuara Iva ka mahnitur me pamjen e saj me fustanin e nusërisë.

Ceremonia e dasmës u zhvillua në një hotel pranë bregdetit, ndërsa të ftuar ishin familjarë dhe miqë të ngushtë të saj.

Ndërsa përsa i përket partnerit të saj, Iva gjithmonë ka preferuar që ta mbaj larg vëmendjes së publikut.

1/7
Xh.K/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Shkaku i zjarreve, mbyllet një pikëkalim mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë

Shkaku i zjarreve, mbyllet një pikëkalim mes Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë