Ja djali kosovar që ka mahnitur Rihannën

Ja djali kosovar që ka mahnitur Rihannën
Djaloshi kosovar Freskim Rama nuk u pranua në edicionin e fundit të “X-Factor Albania”,megjithatë ai do të bashkëpunojë me këngëtaren nga ishujt Barbados, Rihanna.

Lajmi konfirmohet për mediat kosovare nga një intervistë që babai i këngëtares, Ronald Fenty, ka konfirmuar se artistes me famë botërore i ka bërë përshtypje vokali i Freskim Rama, dhe pritet që ta përfshijë atë si pjesë të shtëpisë diskografike që pritet të krijojë së afërmi.

freskim rama


rihanna

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)


 

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve