Përplasi me makinë luksoze çiftin dhe foshnjën 3 muajshe, kush është Ajas Sulejmani! Trafikanti i drogës i kërkuar nga policia amerikane

Përplasi me makinë luksoze çiftin dhe foshnjën 3 muajshe, kush është Ajas Sulejmani! Trafikanti i drogës i kërkuar nga policia amerikane

1652013631_WhatsAppImage20220508at2.16.31PM1.jpeg

Ajas Sulejmani, shoferi i automjetit luksoz që përplasi çiftin dhe foshnjen 3 muajshe tek Rruga e Kavajës ka qenë në kërkim në vitin 2014 për trafik droge nga policia e Illinois në SHBA. Ende nuk dihet nëse e ka mbyllur këtë çështje me drejtësinë amerikane.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Po kalonin vizat e bardha, 39-vjeçari i droguar me ‘G-Class’ futet me të kuqe, përplas çiftin me foshnjën në karrocë! Arrestohet shoferi në një spital privat! VIDEO e aksidentit të rëndë


  • Sondazhi i ditës:

    Listat e deputetëve të hapura në 2/3 dhe jo plotësisht, jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Kroacia e shpalli 'non-grata', zv.kryeministri i Malit të Zi: Vendimi është politik

Kroacia e shpalli 'non-grata', zv.kryeministri i Malit të Zi: Vendimi është politik