Ja si duket Maluma kur ka qenë i vogël, a do ta njihni?

Ja si duket Maluma kur ka qenë i vogël, a do ta njihni?

Maluma

Maluma tashmë është  një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili i ka surprizuar gjithmonë fansat me publikimet e tij.

Ai është cilësuar gjithashtu si një ndër djemtë më simpatikë në botën e spektaklit.

Vetë Maluma ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram një foto të tij  ku shfaqet në moshë shumë të vogël.

Ai ka pozuar duke qeshur, ndërsa ne na bie në sy fakti që Maluma nuk ka ndryshuar aspak.

Maluma

Maluma ka ruajtur të njëjtat tipare që kur ka qenë i vogël dhe ka ende të njëjtin shikim të ëmbël në sy.

Kujtojmë se këtë verë Maluma ka sjellë disa prej hiteve më të njohura, si “Hola Senorita”, “11 PM”, “Medellin” etj.

 Hiti i fundit ishte një bashkëpunim me Madonën dhe  bëri bujë të madhe në media.

Foto e Malumës i vogël

Maluma

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve