'Je e njohur nga Ledri Vula! A je toksike?' Sara Hoxha nuk ngurron t'i përgjigjet ndjekësve: Rastis në ndonjë koncert të tij, por nuk i shkoj nga mbrapa

'Je e njohur nga Ledri Vula! A je toksike?' Sara Hoxha nuk ngurron t'i përgjigjet ndjekësve: Rastis në ndonjë koncert të tij, por nuk i shkoj nga mbrapa

Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Prej disa vitesh, Ledri Vula po shijon historinë e dashurisë me Sara Hoxhën, me të cilën gëzojnë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu. Në një bisedë me ndjekësit në Instagram, Sara Hoxhës i drejtuan disa pyetje për marrëdhënien me Ledrin por zgjodhi që cdo gjë ta kalojë me sportivitet pa u shqetësuar edhe për ironinë që përdornin.

E pyetur nëse mendon se njihet vetëm për shkak të Ledrit, Sara tha: “Jo vetëm që e mendoj por është fakt dhe e di shumë mirë!”

Një tjetër ndjekës shkruan:

“Pse i shkon Ledrit nga pas në çdo vend, a je toksike?”

Dhe Sara nuk ka ngurruar t’i përgjigjet duke i dhënë edhe një sqarim.

“Ti shkoja hajde de, por s’po i shkoj fare. Rastis në ndonjë koncert të tij jo vetëm sepse dua të shkoj unë, por edhe njerëz të mi të afërt. Dhe jo nuk di të jem toksike meqë e bëre si pyetje.”– shkruan Sara në Instastory.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë