'Je marrë me gratë e shokëve'/ Debat i ashpër mes Meritonit dhe Romeos: Më janë përmendur emra…

'Je marrë me gratë e shokëve'/ Debat i ashpër mes Meritonit dhe Romeos: Më janë përmendur emra…

Meritoni dhe Romeo kanë pasur një debat të ndezur gjatë ditëve të fundit pas një deklarate të Meritonit. Ai hodhi akuza ndaj Romoes duke i thënë “merr gratë e shokëve". 

Gjatë mbrëmjes së djeshme dyshja nuk bëri paqe, pasi situata agravoi edhe më tepër:

Meritoni: Nëse flasim për lojën brenda cilësohen për emra brenda. Romeo ka ca ditë që thotë që merrem me gratë e shokëve. I thashë që është aluduar diçka dhe nuk doja të më drejtonte gishtin.

Romeo: Ky është justifikimi më i dobët.

Meritoni: Nuk është aspak e bukur që përmenden emra nga jashtë. Unë s’përmenda emra.

Romeo: Për ty që nuk e dije mund të shkosh në Google dhe ta kontrollosh. Unë i thashë emrat sepse Meritoni fshihet pas gishtit. Te shokët, që unë i kam familje, ky shkon dhe i qesh. Për këtë lojë ky shet dhe veten.

Ledion Liço: Kur i thua Meritonit që merret me gratë e shkovëe e ke për Heidin, Sarën?

Romeo: Më është përmendur Donaldi, Boram Elgiti, Klea, që të gjithë. Më janë përmendur nga Juli, Meritoni kur s’kanë argumenta.

Meritoni: Ti më drejtove gishtin që merrem me gratë e shokëve.

Romeo: Më qëllon mua, merresh me Heidin.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Begaj dënon atentatin ndaj Trump: Akte të tilla nuk kanë vend në demokraci

Begaj dënon atentatin ndaj Trump: Akte të tilla nuk kanë vend në demokraci