Jenny Mccarthy, puth në buzë policin kosova

Jenny Mccarthy, puth në buzë policin kosova
Një polic kosovar që punon në SHBA, ka marr një puthje në buzë nga aktorja Jenny Mccarthy.
Ai u përzgjodh nga stafi i televizionit ABC, për të marr një dhuratë. Jenny Mccarthy e cila udhëhoqi emisionin e vitit të ri, doli në qytet dhe e puthi policin Beqaj. Kosovari ka thënë se mendoi që do të merrte një puthje në faqe, por në fakt mori një puthje të gjatë në buzë. Mënyrën e puthjes së aktores ai e ka vlerësuar me notën 10.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

5 mijë bluza të bardha u larguan nga Shqipëria në 10 vite! Brataj: Të trajtohen me dinjitet! Sistemit shëndetësor i mungojnë mjekët e familjes

5 mijë bluza të bardha u larguan nga Shqipëria në 10 vite! Brataj: Të trajtohen me dinjitet! Sistemit shëndetësor i mungojnë mjekët e familjes