“Jeta jote ishte luftë, me ty...gjithnjë”, mesazhi i Haradinajt nga spitali

Ramush Haradinaj në spital

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj duket se nuk po kalon ditë të mira. Haradinaj ka të shtruar babain e tij në spital, dhe njofton se ai po vazhdon të kurohet.

Nga krevati i spitalit ku ka vizituar Hilmiun, Haradinaj shkruan:”Jeta jote luftë ishte. Tani po e lufton sëmundjen. Me ty plak, gjithnjë!”.

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Presidenti të zgjidhet drejtpërdrejtë nga populli?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

6 drejtorë në 9 muaj në Kadastrën e Vlorës/ PD: Askush nuk pranoi që të shkonte në burg se Rama donte të bëhej pronar i bregdetit të Jalit