JLo dhe Shakira po bëhen gati të 'djegin' botën (FOTO)

Ato janë dy diva të muzikës botërore. Tashmë Jennifer Lopez dhe Shakira do të bëhen bashkë në një koncert dhe premtojnë se do ti venë flakë.

Të dy këngëtaret kanë njoftuar në rrjetet sociale se më 20.02.2020 do të mbahet një koncert, më i madhi i parë ndonjëherë.

Ndër të tjera ato janë shprehur të emocionuara se do bashkëpunojnë.


1/2
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    "Lufta" ndaj COVID-19/ A mendoni se duhet të bëhen më shumë testime?

Komento