Johnny Depp surprizoi 11-vjeçarin me probleme me zemrën, 'u vesh' si Jack Sparrow

Johnny Depp surprizoi 11-vjeçarin me probleme me zemrën, 'u vesh' si Jack Sparrow

Johnny Depp

Aktori i njohur dhe i shumëpërfolur këtë vit akoma më shumë edhe për shkak të divorcit të tij, Johnny Depp i ka dhuruar buzëqeshje një fëmije, ndjekësin e tj,  i cili kishte probleme shëndetësore. Dëshira 11-vjeçarit ishte të takonte aktorin Johnny Depp në rolin e tij si Jack Sparrow dhe ai ia plotësoj dëshirën.

Fansi i “Pirates of the Caribbean”, Kori, i është nënshtruar dy transplanteve të pasuksesshme të zemrës, por nuk do të përballet me kalvarin e një të treti.

Ai dhe familja e tij, nga Derbyshire, nuk e dinë se sa i duhet të jetojë. Një nga dëshirat e fundit të Korit ishte të fliste me idhullin e tij Kapiten Jack dhe aktori iu përgjigj. Depp u vesh si pirati dhe regjistroi një mesazh të veçantë për fansin e tij. “

"Të uroj shumë fat. Unë jam fansi yt numër një, kapiten Kori",  i tha ai

 

Depp tha se ai gjithashtu do të inkurajonte miqtë e tij të ndiqnin kanalin e Korit. Në ndjekësit e kanalit të tij në YouTube përfshihet edhe ylli i Hollivudit, Dwayne “The Rock” Johnson

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

FOTOT: Tifozet shqiptare që tërhoqën vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Kroaci

FOTOT: Tifozet shqiptare që tërhoqën vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Kroaci