Amber Heard do t'i paguajë 1 milion dollarë Depp për divorcin, aktorja përsëri nuk pranon asnjë faj

Amber Heard do t'i paguajë 1 milion dollarë Depp për divorcin, aktorja përsëri nuk pranon asnjë faj

Johnny Depp dhe Amber Heard

Divorci më i bujshëm i Hollywood-it mes Johnny Depp dhe ish-bashkëshortes së tij Amber Heard është rikthyer përsëri në vëmendjen mediatike. Amber Heard do i paguajë  1 milion dollarë Johnny Depp.  Avokatët e çiftit kanë arritur një marrëveshje mes tyre dhe kompania e sigurimeve të Heard do t’i paguajë Depp-it 1 milion dollarë për t’i dhënë fund çështjes.

Pavarësisht se Johnny e fitoi gjyqin, aktorja  nuk ka kufizime se çfarë mund të flasë në lidhje me këtë çështje dhe nuk ka pranuar asnjë faj, bën të ditur Mail Online.  Dyshja janë përfshirë në një betejë të ashpër ligjore në të dy anët e Atlantikut gjatë gjashtë viteve të fundit pasi Heard pretendoi se ajo ishte viktimë e dhunës në familje gjatë martesës së tyre të shkurtër.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pronat shtetërore mund të shkëmbehen me private, si e vlerësoni ligjin?×

Lajmi i fundit

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)

Sulmohen me gurë 2 autobusë me tifozë të Skënderbeut, nga Tirana po ktheheshin në Korçë! Thyhen xhamat (FOTO)