Kajmaku u paraqit në spital me avokatin e tij, ruhet në dhomë më policë

Kajmaku u paraqit në spital mbrëmjen e djeshme i shoqëruar nga avokati i tij Isuf Shehu, për shkak të problemeve shëndetësore. Stafi i spitalit ka njoftuar policinë dhe menjëherë në spitalin privat Continental janë paraqitur efektivët e krimit ekonomik dhe ato të komisariatit numër 1.

Ekzekutimi i urdhër arrestit u bë në spital, ku ndodhet i shtruar Kajmaku, jashtë rreziku për jetën.

Aktualisht ai është i shtruar në dhomë dhe ruhet nga forcat e policisë.    


Lajmi kryesor:

Shkoi në spital në gjendje të rëndë, arrestohet ish kreu i Bashkisë Vorë, Agim Kajmaku! Ruhet në dhomë nga policët


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve