POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Kam pasur dy fëmijë”, Tayna rrëfen ‘sekretet’ e të kaluarës së saj

Reperja shqiptare Tayna

Tayna është një nga reperet më të njohura në Shqipëri. Ajo korri një sukses të madh në një kohë shumë të shkurtër dhe kjo gjë ka bërë që e gjithë jeta e saj të jetë në qendër të vëmendjes. Së fundmi teksa po u përgjigjej disa pyetjeve të ndjekësve të saj, reperja ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj personale.

“A ke qenë e fejuar?! Nëse nuk përgjigjesh do të thotë që ke qenë,”- i shkruan një nga ndjekësit e saj në Instagram. “Jo vetëm e fejuar, por kam pasur edhe dy fëmijë! Largohu nga ky profil, e fejuar që 15 vjeç e?! Merru me jetën tënde!”- ka shkruar ylli i “Columbiana”, sigurisht me tone ironie.

Postim i bërë nga Tayna

fl.mi.
Komento