Në sherrin e Dafinës dhe Melindës, futet edhe Tayna

Në sherrin e Dafinës dhe Melindës, futet edhe Tayna

Tayna

Taynës duket se i ka ardhur në majë të hundës me dramat mes kolegeve të saj.

Por çfarë ka ndodhur?! Dafina Zeqiri dhe Melinda Ademi nuk i kanë më marrëdhëniet e mira. Së fundmi Melinda ironizoi hapur Dafinën në një postim të sajin duke i thënë: "Ti vetëm feministë që nuk je", postim i cili erdhi pas sherrit të Dafit me Sara Hoxhën. 

Tani ka ndërhyrë edhe Tayna.

“Shumë drama të panevojshme, si nuk po përtojnë”, ka shkruar Tayna, që duket si postim direkt për dy koleget e saj.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë