Stresi tregon se cila është këngëtarja më e mirë në Kosovë: Është diva! Ka marrë 25 mijë euro në një koncert

Stresi tregon se cila është këngëtarja më e mirë në Kosovë: Është diva! Ka marrë 25 mijë euro në një koncert

Stresi dhe Tayna

Në vëmendjen e publikut janë dhe banorët e spektaklit “Big Brother VIP” Kosova, ku shpesh herë kanë bërë deklarata, të cilat kanë qenë mjaft të komentuara nga audienca.

Së fundmi, Stresi ka treguar se cila prej këngëtarëve është më e mira në Kosovë. Ai thotë se tregu dominohet nga reperja Tayna, madje shkon dhe më tej duke treguar dhe shumën që artistja është paguar në një koncert të sajin, plot 25 mijë euro

“Nëna e rap-it në Kosovë për mua është Tayna, është më shumë duke e bërë stilin e rap-it, ajo t’i merr 15 mijë për 35 minuta (performancë), i merr 25 mijë vetëm për 31 dhjetor nuk është duke i marr kot ato, Dafina Zeqiri është diva, kjo është shija ime”, është shprehur Stresi.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Rusi/ Zjarr në një ndërtesë afër Moskës, 8 të vdekur

Rusi/ Zjarr në një ndërtesë afër Moskës, 8 të vdekur