Kamioni përplas biçikletën, plagoset 65-vjeçari në autostradën Durrës-Tiranë

Foto ilustruese

Një aksident është shënuar rreth orës 21:20 të mbrëmjes së sotme në autostradën Durrës-Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 65-vjeçar.

Një kamion tip “Volvo” ka përplasur një 65-vjecar, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë. Ai ka mbetur i plagosuri dhe është dërguar menjëherë në spital por nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Polica ka bërë të mundur shoqërimin në komisariat të drejtuesit të kamionit F. T., për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përplasen 2 makina në Elbasan, një i plagosur