Kandidatja për Këshillin Bashkiak: Ju shoftë fara ju që s’votuat Belindin, ju s’keni as din e as iman

Kandidatja për Këshillin Bashkiak: Ju shoftë fara ju që s’votuat Belindin, ju s’keni as din e as iman

Keda Kaceli, kandidate për Këshillin Bashkiak të Tiranës

Keda Kaceli, kandidate për Këshillin Bashkiak të Tiranës, ka shpërthyer në mallkime ndaj atyre që nuk votuan për Belind Këlliçin.

“Mendoja...ose mo mire e dini si o puna? Sot sfol do me asnji letraren e PPSH. Kshuqe... Menojsha se Tirona meritojte me verte nji Belind. Po Tirona nuk qeka gati per nji cun zotni.Tirones i ka hum zotnilliku dhe nuk ia njofin mo as eren zotnijve. Ne gjithnji kemi pas ne do kemi Zotin para cdo gjoje ju s'keni as dine as imon.Ne pranej para jush jemi zotnilere. Ju si ne s'do bohi kurre!

Ju thojsha Tirona Be Lind se e besojsha me verte, po po me verte. Shume pri jush me pytshit mceftas, ne une ju thojsha Tirona Be Lind. Kaq.Po Tirona sot humi nji Belind qe do ta qaje gjate. Shume gjate. Ju qe se votut ju shofte fara, ju qe e besut, qofshi beku!

Te jom mirenjoftese per zotnillikun mer cun zotni. Kryt nolt Belind Këlliçi”, shkruan ajo.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • e drejta: 17/05/2023 09:11

  tamam fytyre krimineleje,,qe e shpreh ne menyren me perfekte ne kete foto..femer pa piken e dinjitetit, dava SHPELLARE

  Përgjigju
 • Ben: 17/05/2023 04:38

  Hahaha,Belindi.Mire Belo,qe e dinte edhe vete qe nuk do fitonte,por kesaj k..es i qeka eleminu orgazma.Mos u merzit zemra,shpreso tek fitoret e tjera.Jeta vazhdon

  Përgjigju
 • Iris: 17/05/2023 03:13

  Kam qeshur me lot,jo vetem me dialektin dhe fjalet e perdorura nga kjo kandidatja,por vecanerisht me komentin me te bukur te /BENIT/ ketu me poshte.I ke rene pikes zoteri,fytyra ne foto nuk shkon me fjalet dhe gjuhen e dialektin e perdorur.Kjo qenka e pershtatshme per stafin e /Prefektit/.Si mund te perzgjidhet qe te kandidoje nje person me kete nivel?! Lindur e rritur ne Tirane,megjithese familjarisht e ardhur pas 45',por nje gjuhe te tille nuk e kam hasur kurre ne qytetin e Tiranes edhe ndonje qe e perdorte e kishte shume me te /lemuar/ te folmen.Kete lloj te folme e kam degjuar dikur vetem nga fshataret e Tiranes,sidomos tek ata te zonave malore o te thella te Tiranes,kur vinin te shisni ne pazar te veshura me veshjen karakteristike te tyre.Kjo tregon dhe sa poshte ka rene niveli arsimor keto 32 vjet,sidomos sa i perket gjuhes letrare.Kthimi tek perdorimi i gjere i dialekteve,te folmeve,tregon sa pak kujdesen shkollat per gjuhen letrare qe eshte njekohesisht dhe gjuha e njesuar kombetare.

  Përgjigju
 • Pipi: 16/05/2023 22:04

  Po me qiri i kanë gjetur këta të PD këto lloj femrash, mor aman? Injorante e stazhionuar.

  Përgjigju
 • Meri: 16/05/2023 21:34

  Në vënd që ti ktheni përgjigje kësaj kokēboshes,shkoni e denancioni:

  Përgjigju
 • Linda: 16/05/2023 21:30

  Kjo zhgarravina analfabetia qe mallkon te bregu lumit do e kete shpin.Te kete kujdes se Tirana eshte vend i shenjte e ti kthen mallkimet mbrapsh.

  Përgjigju
 • Fadili: 16/05/2023 20:55

  Keta duan kohen e shpellarit kur shkonin e benin anash stadiumit Al fresko dhe protestun per te riun!

  Përgjigju
 • Lind Be: 16/05/2023 17:56

  Sa më shumë tregoni veten, aq me shumë bindemi qe kemi shpetu nga drejtuesit fshataresk dhe katunar në mentalitet!! Aty keni ngel akoma 1920, te citjanet dhe gamori qe leshonte bajgen mes pazari. Ne ato vite ne Korce dhe Shkoder organizoheshin koncerte dhe spetakle te modes. Fara injorances drejt zhdukjes!!

  Përgjigju
  • belindi: 16/05/2023 18:16

   e ke qa ...mos e luj se poezi ke bo me 3 rreshta por ke thene gjera qe nji liber nuk i pershkruan me mir se kaq.pak e sakt Respekt

 • Sali Berisha: 16/05/2023 17:50

  Kot nuk I mbajti ne burg Enveri keto shpellar

  Përgjigju
 • Populli: 16/05/2023 17:48

  Me Fytyren si rroçk qe ke ti te tilla fjale do nxjeresh.

  Përgjigju
 • 000: 16/05/2023 17:44

  O intelektuhale kujdes se dhe shoqja jote para 2 ditesh beri te njejten gje si ty po sot ma thyu qafen nga shkalla Respekt the i vafsh nga mbrapa

  Përgjigju
 • goni: 16/05/2023 17:09

  e ty te hengert m...ja meqe qenkemi ne keto nivele bashkebisedimi

  Përgjigju
 • Ridi: 16/05/2023 16:58

  Zonje gruaje, Tironase "dem ba ba dem" as vete nuk din se cfare ka shkruar. Kjo eshte ajo qe sot perfaqeson shtresen e larte ose zotnite e Tirones ose me thjeshte salen, liken belon. Ky eshte llumi qe per vite ka shkaterruar kete vend.

  Përgjigju
 • Durres: 16/05/2023 16:32

  Ua ua ua !!! Kulmi injorances! Shyqyr qe nuk jan votuar keta lloj personazesh

  Përgjigju
 • Ehuuu: 16/05/2023 16:24

  Shko moj meso shqip, pastaj dil e fol

  Përgjigju
 • Ben: 16/05/2023 16:22

  o Qazimoooo ti je mer?

  Përgjigju
 • Tutu: 16/05/2023 15:21

  Nuk na gjen gje nga mallkumet e nje fytyr baxhelle.. ti rrofsh se i ben pune miletit..

  Përgjigju
 • aleksadros: 16/05/2023 15:15

  Kure se ty mose te zencin zgjedhjet e tjera plere

  Përgjigju
 • Edi25252: 16/05/2023 14:57

  O keda . Ku është çun zotni belindi . Gënjeshtar dhe mashtrues për shkollën e mesme që nuk e mbaroi . belindi me IQ 50

  Përgjigju
 • Roni: 16/05/2023 14:45

  Ti qe mallkon te tjeret te mallkofte zoti moj lavire.

  Përgjigju
 • Termeti: 16/05/2023 14:33

  Me pelqen mallkimi qe i ben Tironcve kjo goca! Por me ngjan me ish asistente(studenten) qe punonte tek Shtepia e Bardhe ne kohen e Bill Klintonit.

  Përgjigju
  • Den: 16/05/2023 17:22

   Kastravecin nga ata me hormone.Ty te paska mbetur ora me haxhi qamilin.Qytetaret tiranas,sidomos ata qe ti quan zotrinjse nuk perdorin kurre ate lloj fjalori prej halabakesh.Ti do te jesh ndonje perzjerje qe shkenca duhet ta studioj.

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sveçla për “The Guardian”: Terroristët erdhën nga Serbia, financohen dhe pajisen nga ushtria serbe

Sveçla për “The Guardian”: Terroristët erdhën nga Serbia, financohen dhe pajisen nga ushtria serbe