Kantautori Bojken Lako prezanton partneren e tij, ja kush është bjondja që i rrëmbeu zemrën

Kantautori Bojken Lako prezanton partneren e tij, ja kush është bjondja që i rrëmbeu zemrën

Kantautori, Bojken Lako

Bojken Lako pranon publikisht se është në një marrëdhënie dashurie. Kantautori e ka zbuluar tashmë portretin e vajzës që dashuron me anë të një fotoje në rrjetet e tij sociale i shoqëruar nga një vajzë bjonde duke shkëmbyer një puthje në faqe. Bojken e ka shoqëruar foton në instastoryn në instagramin e tij me një zemër të bardhë duke etiketuar edhe partneren e tij, Izzy Lekaj.

Pas publikimit të fotos për herë të parë nga vetë artisti, Bojkeni ka pranuar se është në një marrëdhënie, por që nuk i pëlqen të flasë më tepër për marrëdhënien e tij.

Ajo nuk është një personazh publik dhe Bojkeni nuk ka preferuar t’ia bëjë publik emrin

“Jam në një marrëdhënie. E vërteta është se nuk kam reaguar. Sepse unë këto portalet i shoh si maskota. Është e vërtetë që jam në një lidhje, por nuk më pëlqen të flas për jetën private”, tha ai në një intervistë së fundmi.

Në lidhje me ish të dashurën e tij Semi Jaupaj, Bojken u shpreh se ka një raport të mirë me të, kjo dhe për faktin që e dashura e tij aktuale e kupton dhe ia lejon, duke nënvizuar se nuk ndjehet xheloze për marrëdhënien e tyre.

“Nuk ka ndonjë ndjesi të veçantë. Unë kështu i kam pasur ndjesitë në jetë, i vlerësoj njerëzit për vlerat që kanë. Kjo është diçka që e ndjej. Po ashtu kam edhe mbështetje. Edhe partnerja ime është shumë open mind, e vlerëson, nuk bëhet pengesë”,-përfundoi Lako

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ladi: 23/12/2022 18:24

  Partnerja shkodrane, kirasjane

  Përgjigju
 • Vjk: 23/12/2022 17:36

  Biondi*a medioker.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

S’kanë fund telashet për Trump, paditet për dokumentet të klasifikuara

S’kanë fund telashet për Trump, paditet për dokumentet të klasifikuara