Karantina sjell 'krizë' në shtëpinë e Bes Kallakut, aktori: Duhet të dal të blej kos...

Aktori i humorit Bes Kallaku gjatë ditëve të izolimit ka treguar me humor momente nga ditët  e tij dhe familjes. 

Në një postim në rrjetet sociale aktori tregon me humor "mungesën e kosit" në shtëpinë e tij dhe qëndrimin te frigoriferi më shumë herë sesa duhet. 


Lajmi kryesor:

'Në emër të jetës dhe vijimësisë së saj', mesazhe nëpërmjet artit për të 'luftuar' koronavirusin nga shtëpia (VIDEO)


D.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • lenci: 24/03/2020 17:48

  Po mjaft me keto budallalleqe se nuk shkon, kujtoni se na bot per te qesh me kte lajm se lat nam apo se kuptoni dhe ju si gazetar duhet ta kuptoni se e bot bajat.

  Përgjigju
 • llafos.al: 24/03/2020 10:57

  ca llafos me. familje katunaresh me lek keta. llumi albanez keta tipa do.

  Përgjigju
 • Kosi: 24/03/2020 09:14

  Po te dërgoj unë farë kosi dhe thuaj gruas ta bëjë kosin vet...

  Përgjigju
 • Altini: 23/03/2020 18:20

  Hajde lajm hajde. Na paskan mbet pas kos.

  Përgjigju
  • Tipi: 25/03/2020 03:30

   Mos i hiq me ato vetullat se le nam×

Lajmi i fundit

John

Sekuestrohen 10 mijë maska në portin e Ankonës, policia italiane: Dyshohet se vinin nga Shqipëria