Karteli i drogës më i madh shqiptar me 'çuna simpatik'/ Lidheshin me vajzat e showbizit! Lidhja Eldi Dizdari me Suada Sherifin

Report Tv mëson se mori këtë emër për shkak se anëtarët e këtij grupi njiheshin si "meshkujt simpatik" të cilët kishin lidhje me vajzat bukuroshe të showbizit, jo vetëm ato shqiptare, por edhe të huaja. Mes tyre idhte dhe Eldi Dizdari, i arrestuar sot në Dubai. Ai është i martuar dhe ka një fëmijë me ish- misin shqiptar, Suada Sherifi.


Lajmi kryesor:

Shkatërrohet karteli më i madh shqiptar i drogës! 5 vite hetime...4 ton drogë e kapur dhe 5.5 mln €! Kush janë anëtarët e bandës të arrestuar në Shqipëri (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?



×

Lajmi i fundit

John

22 mijë raste në ditë/ Pas Francës e Gjermanisë, edhe Britania e Madhe rikthen karantinën deri në 2 dhjetor