Kartolinë nga Stebleva! Pamje të mrekullueshme nga dëbora në Librazhd

Në Fushë Studë dhe Steblevë të Librazhdit dëbora ka arritur në 35 cm duke shkaktuar probleme me qarkullimin por pamja është e mrekullueshme. Ndërkohë që reshjet e shiut kanw shkaktuar rrëshqitje dherash në disa rruge si aksi Elbasan-Librazhd në Murrash, Librazhd-Prrenjas në vendin e quajtur Bushtricë si edhe zonat malore si Sopoti, Stravaj, Rrajca, Skënderbe, Polis Vilan, etj.


Lajmi kryesor:

Rikthehet i ftohti! Dëbora mbulon vendin në pranverë, ARRSH: Kujdes me qarkullimin në rrugë


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

Nesër studentët kthehen në auditorë, Ministria e Arsimit: Vaksinohuni, qëllimi nuk është të nxjerrim vetëm shkencëtarë por edhe qytetarë