Kate Middleton shumë e dobët, çfarë fshihet pas elegancës së saj (FOTO)

Kate Middleton shumë e dobët, çfarë fshihet pas elegancës së saj (FOTO)

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton  shpesh ka ngritur ndyshime për një transformim të frikshëm të formave tupore. Ajo është shfaqur shumë e dobët në krahasim me gjatësinë e saj.

Ajo është një grua me një staturë prej 1.73 metra. Në vitin 2015 gazeta britanike Daily Mail ka treguar se bashkëshortja e Princ William mban një dietë shumë strikte e cila përmban vetë ushime krudo, me shumë pak karbohidrate dhe shumë pak yndyrna. Për më tepër Kate është fanatike e ushtrimeve gjimnastikore.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën