Katherine Heigl: “Kam dashur trupin
e Jennifer Aniston dhe Jessica Alba”

Katherine Heigl: “Kam dashur trupin<br />e Jennifer Aniston dhe Jessica Alba”
Ndonëse ajo është një aktoret më të bukura, të njohura dhe  pëlqyera gjatë kohës kur ka qenë 20 vjeç, Katherine Heigl ka dashur të kishte trupin e Jennifer Aniston apo të Jessica Albës.  Kur kam qenë 20 vjeç  kam pasur dëshirë  që të kem trup fantastik si, Jessica Alba apo Jennifer Aniston, por thjesht nuk kam arritur që të humb kilogramët”,-është shprehur aktorja.Heigl ka theksuar gjithashtu se tashmë është e lumtur me me linjat e saj dhe se adhuron ushqimin, ndonëse ndonjëherë shqetësohet për peshën e saj.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Veliaj: Mbillet pema e 1 milionë në Tiranë! Jemi në gjysmën e misionit, synojmë 2 milionë pemë në 2030

Veliaj: Mbillet pema e 1 milionë në Tiranë! Jemi në gjysmën e misionit, synojmë 2 milionë pemë në 2030