Këlliçi për Report Tv: Unë do ta njoh rezultatin në zonën time (VIDEO)

Belind Këlliçi, kandidati i PD në zonën e Kombinatit, tha për Report Tv se ai do ta njoh rezultatin që do të dalë nga numërimi i votave. Ai tha se aktualisht PD po njeh rritje në çdo njësi në Tiranë.

"Në 30 kuti që janë hapur jemi kemi rritje, edhe në njësinë 10 është rritur me 30 % dhe PS është ulur me 200 vota, ky është trend edhe për njësitë e tjera. Kam bërë një fushatë korrekte dhe kushdo që ka tentuar të intimidojë qytetarët të blejë vota, unë e kam denoncuar publikisht. Unë të gjithë produktin e fushatë do ta njoh pasi në zonat ku jam unë i dal për zot rezultatit. Aktualisht në Kombinat po numërohen kutitë e bastionit të majtë", tha Këlliçi.


Lajmi kryesor:

Basha me buzëqeshje të 'ngrirë' flet për fitore! PD s'heq dorë ndonëse kryeson PS, Rushaj: Vazhdimi i numërimit do ketë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Serbet thyejnë Flamurtarin në Vlorë, Duga Sabac fiton turneun ndërkombëtar të basketbollit