Kendall Jenner nuk di më të
përmbahet, ja "belfie" e fundit 

Kendall Jenner nuk di më të<br />përmbahet, ja "belfie" e fundit 
19- vjeçarja Kendall Jenner duket se nuk di të përmbahet më.

Pas seteve provokuese fotografike, motra e Kim Kardashian ka realizuar një foto “belfie” mjaft të ekzagjeruar. 

Edhe Kendall duket se është duke ndjekur gjurmët e morave Kim dhe Kourtney Kardashian.


Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Propaganda serbe në një nivel tjetër: Shtëpia e Verdhë ishte vetëm ndalesë, trafikimi i organeve u krye në Fushë Krujë

Propaganda serbe në një nivel tjetër: Shtëpia e Verdhë ishte vetëm ndalesë, trafikimi i organeve u krye në Fushë Krujë