Këngëtari i famshëm poston foton e parë të djalit të tij që në fillim e mohoi

Këngëtari i famshëm poston foton e parë të djalit të tij që në fillim e mohoi

Drake

Drake, një ndër reperët më të famshëm në të gjithë botën ka postuar për herë të parë një foto të djalit të tij.

Në foto shfaqet këmba e vogël e djalit 2-vjeçar me çorapet ku shkruhej "Unë të dua Babi".

Fotografia e rrallë vjen pas disa javësh, pasi Drake festoi ditëlindjen e dytë të Adonis në një festë shumë private.

Sipas "People", gjatë ditëlindjes Drake postoi një foto të ambjentit të dekoruar për ditëlindje dhe shkruajti "Gëzuar Ditëlindjen Mbret".

Që kur u bë baba, Drake ka ndarë shumë pak postime në media sociale për djalin e tij, të cilin e ka me ish-yllin e filmave pornografikë, Sophie Brussaux.

Drake në fillim e mohoi djalin e tij, por tani ka menduar që t’i qëndrojë afër.

Postimi i Drake

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi